Jo dieviškoji malonė Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvamis Maharadžas yra Om Višnupada Šri Šrimad Bakti Pragjana Kėšava Gosvamio Maharadžo mokinys, kurio mokytojas yra Om Višnupada Šri Šrimad  Bhaktisidhanta Sarasvatis Prabhupada.

Jis gimė Indijos kaimelyje netoli Gangos upės 1921 m. vasario 7 dieną labai religingoje brahmanų šeimoje.

 Pirmą kartą savo dvasinį mokytoją jis sutiko 1947 metais, netrukus po to jis paliko savo namus, kad  padėtų savo dvasiniam mokytojui vykdyti jo misiją pilnai jam atsiduodamas. 1952 metais Gaura purnimos dieną jis buvo įšventintas į sanjasius.

Jis palaikė artimus dvasinius santykius su jo dieviška malone Šrila A. C. Bhaktivedanta Svamiu Maharadžu Prabhupada, kuris įkūrė pasaulinę ISKCON'o organizaciją.

Šri Šrimad Bhaktivedanta Narajana Gosvamis Maharadžas daug pamokslavo hindi, bengalų ir anglų kalbomis. Vertė knygas. Jis buvo nuolankus savo mokytojo tarnas, taip pat atsidavusiai tarnavęs savo dvasios broliams. Iš užuojautos visoms gyvoms būtybėms jis keliavo aplink pasaulį nesuskaičiuojamai daugybei žmonių rodydamas kelią namo į Vradžą. Jis taip kalbėjo: „Duokite man savo širdis, daugiau man nieko nereikia. Jeigu duosite savo širdis, aš jas pasiūlysiu lotosinėms Viešpaties Krišnos pėdoms.“

2010 gruodžio 29 dieną jis paliko šį pasaulį. Savo atsidavusiems jis sakydavo: „Negalvokite, kad aš jus kada nors paliksiu - niekada, aš esu visada su jumis.“

 

Įrašai

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे
info@vedukeliu.lt
© 2018 VeduKeliu