Šripad Bhaktivedata Šridhara Maharadžas gimė 1965 metų rugpjūčio 10 dieną. Jis gimė kaime netoli nuo Jagannat Purio, Orisoje. Jis atsidavė Dievui nuo pat vaikystės.

Pas savo Gurudevą Nitya-lila pravišta Om Višnupad Parahamasa Astottara-sata Šri Šrimad Bhakti Šri-Rupa Siddhanti Gosvami Maharadžą jis atėjo būdamas keturiolikos metų ir apsigyveno mokytojo ašrame, kuris vadinosi Saraswata Gaudija ašramas (Jaganat Puryje).

Kai keturiolikmetis Šripad BV Šridhara Maharadžas pirmą kartą atėjo į savo būsimo mokytojo šventyklą jis atnešė dideli duonmedžio vaisių dovanų. Grįžęs iš pamokslavimo jo būsimas dvasinis mokytojas iš kart pastebėjo tą milžinišką vaisių. Nustebęs jis smalsiai pasidomėjo, kas atnešė tą vaisių. Kitą dieną, kai keturiolikmetis atvyko į šventyklą, mokytojui jį pristatė kaip berniuką atnešusį milžinišką duonmedžio vaisių.

Šripad Šridhara Maharadžas apsigyveno šventykloje, nors tėvai ir vyresnysis brolis prieštaravo. Jo dvasinis mokytojas Šrila BS Siddhanti Maharadžas suteikė jam harinamą ir dikšą bei vardą Šripad Rasananda dasa Brachmačaris. Jis gyveno šalia mokytojo ir tarnavo jam iki pat paskutinių dvasinio mokytojo dienų šiame pasaulyje

Kai jo dvasinis mokytojas paliko šią planetą, po kiek laiko Šripad BV Šridhara Maharadžas apsistojo Madhuroje šalia Šrila Narajano Maharadžo. Po kažkiek metų jam buvo pavesta rūpintis Šri Rupa-Sanatana Gaudija Math šventykla Vrindavane, šią tarnystę jis atlieka iki šiol. Jis apmokė tūkstančius atsidavusiųjų tiek iš Indijos, tiek ir iš vakarų. Jo Krišna katha šilta ir saldi kaip ir jis pats bei jo nuostabūs kirtanai.

2010 metais iš savo šikša guru Šripad BV Narajana Gosvamio jis priėmė sanjasos ordiną. Ir šiuo metu aktyviai užsiima pamokslavimu, keliaudamas po visą pasaulį.

 

Įrašai

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे
info@vedukeliu.lt
© 2018 VeduKeliu