Šripad Bhaktivedanta Vana Maharadžas gimė 1959 metais sausio mėnesį Midnapuroje, vakarų Bengalijoje, Indijoje.

Nuo vaikystės jį labai traukė Čaitanja Mahaprabhu ir Nitjananda prabhu, kurių lotosinėms pėdoms jis tarnavo.

1980 metais jis įgijo ekonomisto diplomą Kalkutos universitete. Jo dėdė, Bhaktivedanta Madhusudhana Maharadžas įkvėpė jį paskirti savo gyvenimą Radhos ir Krišnos tarnystei.

1981 metais Maharadžas prisijungė prie Gaudija Vedanta Samiti ir reguliariai klausėsi Param pujyapada Nitya lila pravista astottara Šri 108 Bhakti Raksaka Šridhara Gosvami Maharadžo hari kathos.

Šrila Šridhara Maharadžas palaimino jį ir kvietė pasilikti jo šventykloje, tačiau Šripad BV Vana Maharadžas buvo labai prisirišęs prie Šrilos Bhaktivedanta Narajana Gosvamio Maharadžo.

Šrila Narajana Maharadžas apmokino Šripad Vana Maharadžą vaišnavų filosofijos, jis kasdien skaitydavo specialias paskaitas pagal Džaiva dharmą, Brahma Samita, Bhagavad-gita, sandharhas ir pagal kitą vaišnavišką literatūrą.

Šrila Narajana Maharadžas suteikė Maharadžui harinamą, o po šešių mėnesių jis priėmė dikšą iš Šrilos Bhaktivedantos Vamana Gosvamio Maharadžo, kuris tuo metu buvo Gaudija Vedanta Samiti prezidentas ir ačarija.

Šripad Vana Maharadžas tarnavo Šrilai BV Narajana Gosvamiui Mathurojo nuo 1982 metų. O 2000 metais Gaura Purnima festivalio metu Šrila Narajana Gosvamis Maharadžas suteikė jam sanjasą. Jis dabar pamokslauja keliaudamas po visą pasaulį.  

Įrašai
हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे
info@vedukeliu.lt
© 2018 VeduKeliu