Moterys turi tiesioginį ryšio kanalą su Dieviškumu. Realybėje dažniausiai šis kanalas yra užterštas emociniame ir psichiniame lygyje. Retos moters šis kanalas yra atviras.
Užsiteršia šis kanalas dėl neteisingo moterų elgesio:

1. APRANGA

Moteris turi rengtis gražiai, o dažniausiai rengiasi ji skatindama vulgarumą, demonstruodama kai kurias kūno dalis. Taip sulaukia geidulingų žvilgsnių, o tai, priešingai mylinčiam žvilgsniui, blogai veikia energetiką. Tikras grožis niekada nesukelia geismo, jis iššaukia „susižavėjimą“ ir „grožėjimasį“.

2. NETEISINGAS POŽIŪRIS Į ŠEIMĄ

Jeigu moteris „skalbia skalbinius viešai“, atskleidžia paslaptį to, kas vyksta šeimoje, viską pasakoja apie vyrą ir vaikus pašaliniams, tuo pačiu ji atveria savo galias ir tada valingas ar nevalingas kitos moters judesys gali įeiti ir viską sunaikinti.
Pasakoti galima tik tiems, kas išties gali suteikti pagalbą; galima pasitarti su išties patyrusiu mentoriumi (jeigu toks yra).

3. IŠMOKTI BŪTI UŽ VYRO (juk išteka UŽ vyro). O ne priekyje jo.

Kai moteris priekyje, vyras praranda atradėjo ir novatoriaus jausmą. Moters užduotis – atskleisti vyro valios ir meilės harmoniją, išmokyti sūnų priimti sprendimus. Reikia šį bruožą ugdyti jau nuo pačio mažiausio amžiaus.

4. MOTERIS TURI SAUGOTI SAVO PASLAPTĮ.

Tai moteris pasiekia per švarą. Nereikia išduoti visų savo paslapčių. Net savo vyrui. Jeigu vyras sužino moters paslaptį, jis nustoja ja domėtis, vyrui matant nereikia dažytis, negalima vaikščioti prieš jį netvarkingos išvaizdos. Visus geriausius drabužius reikia nešioti namie, prieš savo vyrą.

5. PRIEŠTARAVIMAS.

Prieštaravimas – tai kova. Moteris kovoja su vyru.
Taip moteris daro vyriškus judesius ir suardo savo esmę. Jeigu moteris išties nuoširdžiai palaiko vyrą, net jeigu mano, kad jis padarė neteisingą sprendimą, tai nuostolių arba nebus, arba jie bus minimalūs.

6. PER DIDELIS MOTERIŠKOS JĖGOS DEMONSTRAVIMAS.

Kas būdinga moteriškai jėgai? Moteriškumas ir minkštumas. Per didelis moteriškumas – kai moteris dažnai kaprizinga, verkia – tuo ji naikina realybę.

7. PASISAVINIMAS.

Tai teisė spręsti už vyrą ir vaikus.

8. PASKALOS.

Tokio bendravimo rezultate, atsiranda užkeikimas: jeigu teisi kitus, tai patenki į blogio jėgų galią ir pritrauki negatyvą į savo gyvenimą.

9. NEŠVARIOS MINTYS IR NORAI.

Pasireiškia reikalavimu meilės, švelnumo, papuošalų, dėmesio, geresnio gyvenimo, kuris eina iš ego. Jeigu pasidžiaugtumėte smulkmenomis, tai gautumėte ir kur kas daugiau.

10. KAI MOTERIS ELGIASI VYRIŠKAI.

Užsiimant vyriškais darbais, moters jėgos ratas atsidaro, susigadina jos energetika. Moteris daug stipresnė, kai ji naudoja savo jėgas pagal paskirtį – veikia meilės pagrindu. Vyras tokia moterimi užtikrintas, jaučia jos stiprų užnugarį.

11. KAI MOTERIS IMA VALDŽIĄ Į SAVO RANKAS.

Dukra mokosi iš motinos pavyzdžio ir santykių šeimoje. Jeigu motina valdinga, dukra taip pat rodo savo valdingumą. Berniukui reikia įdiegti valią ir meilę, išmokyti priimti sprendimus, ir būti už juos atsakingam. Auklėti – reiškia, kad berniukui galima paaiškinti, išmokyti jį, ir jis supras.
Su mergaite viskas kitaip. Jokie aiškinimai ir auklėjimo priemonės iš esmės nepadės – tik gyvas motinos pavyzdys. Kokia motina – tokia dukra. Be kita ko, reikia turėti omenyje, kad vaikai apskritai, o mergaitės ypatingai, įgauna ir rodo tas savybes, kurias tėvai išties turi, nors ir aktyviai slepia.
Facebook komentarai

IŠREIKŠKITE SAVO NUOMONĘ

Įrašykite savo komentarą
Įrašykite savo vardą